fbpx

Купити та встановити біксенон у Запоріжжі

Потрібне яскраве автосвітло? Телефонуйте + безкоштовна діагностика

+380 96 332 5000
+380 66 103 1212
+380 63 843 1070

Що таке біксенон?

Перевірений джерело світла

Надійне обладнання, перевірене часом, яке досі популярне. І не дарма. У комплект входять лампи, біксенонове проведення, блоки розпалювання, інструкція.

Газорозрядне джерело

Біксенонові лампи з цоколем H4 - це механізм, який включає електромагнітну шторку, колбу, в яку закачаний газ. Забезпечує високу яскравість та хорошу видимість на дорозі.

Ближнє та дальнє світло

На відміну від ксенону - біксенон має два положення світла, і зроблений для автомобілів, в яких ближнє/далеко знаходиться в одній фарі. Перемикання відбувається за рахунок зміни фокусування лампи та усунення шторки.

Основні характеристики

Три основні кольори біксенонових ламп (вимірюється в Кельвінах), це: 4300 К - добре світить у дощ, туман, сльота, 5000 К - більше підходить для сухої погоди, 6000 К - найчастіше використовується для краси, вибирають схожий на Led.

Блоки розпалювання

Мають різні монтажні розміри, потужність, швидкість розпалювання та пусковий струм (ізм. в Амперах). Найпопулярніші – 35W, 55W. Від цього залежить яскравість, швидкість увімкнення бі-ламп. Існують різні конектори (роз'єми) – AMP, KET.

Підходить на 12 та 24 V

Встановимо на легковик, вантажівку, човен, мотоцикл... Не боїться трясіння, не боїться води. Має хорошу густину світла. Дуже люблять водії – далекобійники, т.к. Біксенон - це добрий ресурс, надійність, щільність світла.

Фото біксенонового автосвітла:

Чому слід звернутися саме до нас?

1 років
досвід

маємо величезний досвід у роботі з оптикою автомобіля

1 %
якість

завдяки накопиченим знанням – виконуємо роботи якісно

1 %
гарантія

ми гарантуємо, що Вам не доведеться “переробляти” після нас!

Визначення вартості – тільки після безкоштовної діагностики у нашому центрі! ЧЕКАЄМО ВАС!

Потрібен біксенон? Телефонуйте + безкоштовна діагностика

+380 96 332 5000
+380 66 103 1212
+380 63 843 1070

Що ще може стати в нагоді:

logo_avtolight22

Демонтаж старого обладнання

Для встановлення біксенонових ламп необхідно акуратно зняти Ваше попереднє освітлення та максимально правильно продумати нюанси монтажу нового.

logo_avtolight22

Заміна Вашого автосвітла

Біксенон з легкістю встановлюється на місце галогенових, світлодіодних ламп, блоки розпалювання встановлюються зверху/знизу або на саму фару. Можливе встановлення в протитуманки.

logo_avtolight22

Біксенонова проводка

Прокладається між фарами, притягується хомутами та підключається до штатної системи електроживлення. Подальше управління ведеться крізь неї.

logo_avtolight22

Полірування

У більшості випадків, щоб не зліпити зустрічку, ми рекомендуємо зробити полірування фар у нашому сервісі, з подальшим поклеюванням бронеплівки та захистом від ультрафіолету.

logo_avtolight22

Можливий додатковий ремонт

Якщо при попередньому огляді ми виявимо поломки фар (кріплення, тріщини, сколи) – то наші майстри зроблю все можливе для того, щоб усе працювало правильно.

logo_avtolight22

Налаштування фар

Після виконання всіх робіт - бажане регулювання світла фар, т.к. змінено стандарт освітлення.

Відео

Подивіться корисне для ознайомлення відео.

Хочете яскраве та якісне автосвітло? Телефонуйте + безкоштовна діагностика

+380 96 332 5000
+380 66 103 1212
+380 63 843 1070

Також, ми виконуємо безліч послуг, пов'язаних з оптикою та електрикою автомобіля:

Автосвітло

Ми,студія автомобільного світла "Автолайт" в Запоріжжі займаємося в першу чергу встановленням та продажем автомобільного світла

Автозвук

Всім любителям гарної музики та якісного звуку в автомобілі, наша студія пропонує встановити авто акустику на Ваш автомобіль!

Автоелектрик

Регулярне відвідування автоелектрика, перевірка, профілактика несправностей застрахують Вас та Ваш автомобіль від неприємного інциденту.

Сигналізація

Асортимент сигналізацій дійсно величезний, в результаті, при самостійній купівлі сигналізації є ризик придбання не того, що Вам дійсно потрібно.

Шумоізоляція

Ми знаємо як правильно знешумити Вам автомобіль! Ми займаємося встановленням автозвуку, що дає нам перевагу в розумінні шумоізоляції.

Ще послуги

Усі послуги, які ми надаємо одним зручним списком! Якщо не знайшли того, що Вам необхідно – чекаємо на Ваш дзвінок, домовимось!

Біксенон. Продаж, встановлення.

Біксенонові та ксенонові лампи – це газорозрядні джерела світла, в колбу яких закачано відповідний газ, які забезпечують високу яскравість та видимість дорожнього полотна для водія.
Біксенон – це лампи з рухомою колбою, що забезпечують ближній/далекий режими в одному пристрої. Використовують в одинарній оптиці автомобіля, де кожну фару встановлюють по одній лампі.
Принцип роботи біксенону (білінз) полягає в тому, що перемикаючи режими роботи активується робота реле, що забезпечує зміну режиму ближнє – дальнє світло, при цьому не вимикаючи лампи. Включаючи ближній режим, лампа залишається у своєму положенні (колба знаходиться зверху), світло проходить через металеву шторку, частина променів відрізається і в результаті виходить ближнє світло. При включенні далекого світла, встановлений під колбою магніт притягує її вниз, промені світла при цьому не відрізаються і в результаті працює дальнє світло.

Біксенон – це комплект обладнання для встановлення в неадаптовану під ксенон оптику, тобто галогенові фари. Комплект передбачає наявність таких приладів: 2 біксенонові лампи, 2 блоки розпалювання, проводка. Біксеноном також називають просто бі-лампи, які кожен водій може купити окремо, без необхідності набувати повного комплекту.
Біксенонові лінзи – це спеціальні модулі, що встановлюються в оптику автомобілів, в яких використовується моноксенонова лампа без рухомої колби. Це прожекторні пристрої, що забезпечують видачу ближнього/далекого режимів світла, маючи у конструкції шторку та магніт.

У студії автомобільного світла «АВТОЛАЙТ Запоріжжя» Ви можете придбати комплекти біксенонових лінз, блоки розпалювання, лампи, світлодіоди та інше супутнє обладнання.
Фахівці нашої студії швидко та якісно встановлять все на Ваш автомобіль.

Сама установка або заміна лінз відбувається так:
Проводимо демонтаж фар
За необхідності зняття бампера, крил і т.д.
Розбираємо фару та монтуємо біксенонові лінзи
Якщо потрібно полірування скла фари( подряпини), обов’язково відполіруємо
Після полірування бажано фару заклеїти бронювальною плівкою або покрити лаком, ця послуга у нас також є
Якщо з’явиться якесь додаткове завдання наші фахівці обов’язково з нею впораються! ( поставити гнучкі ходові вогні (ДХО), пофарбувати, зробити ВСІЙ МОЖЛИВІ підсвічування)
Зберігаємо всі заводські налаштування та регулювання
Коли фара вже готова обов’язково виконуємо регулювання світла.
Хочеш якісне світло на авто – ласкаво просимо до студії “Автолайт” Запоріжжя!
Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя вул. Шкільна, 2А.
+380 96 332 5000
+380 66 103 1212
+380 63 843 1070