fbpx

Якісний ремонт фар у Запоріжжі на будь-яке авто – це студія “Автолайт”!

Потрібен ремонт фар? Телефонуйте + безкоштовна діагностика

+380 96 332 5000
+380 66 103 1212
+380 63 843 1070

Що ми вміємо:

Паяння кріпильних елементів

Усунення наслідків ДТП, тріщин у корпусі, ремонт зламаних вух, ремонт корпусу фари, паяння пластику.

Відновлення відбивача

Паяння, фарбування відбивача та маски, ремонт напрямних, діагностика коректора фар, заміна хрустик на BMW.

Усунення запотівання фар

Діагностика, перевірка герметизації, заміна герметика, перепакування фари. Усі роботи виконуємо акуратно та якісно.

Заміна та встановлення лінз

Робота з нерозбірними фарами, заміна гуми, термогерметика, діагностика фар на стенді, встановлення лінз у фари, заміна відбивачів, що вигоріли.

Відновлення оптики

Повний комплекс робіт з ремонту фар в Запоріжжі, включаючи заміну скла.

Полірування фар

Полірування фар і поклейка захисної плівки - це найпопулярніший сервіс на даний момент. Докладніше - можна дізнатися на окремій сторінці сайту, натиснувши цей заголовок.

Ремонт тріщин у корпусі та на відбивачі

Якщо Ви зіткнулися з проблемою, пов'язаною з механічними пошкодженнями, перегріванням, через аварію, з віком автомобіля - звертайтеся!

Чищення фар

Після ремонту фар, попадання вологи, відсутності герметичності, втрати кришки фари, які закривають лампочки, неправильно встановленого автосвітла – необхідне чищення. Вона виконується як із зовнішньої, так і з внутрішньої частини.

Фото фар у процесі та після ремонту.

Ремонт фар безпосередньо пов'язаний з тюнінгом та доопрацюванням автомобільного світла. Бажаєте бачити більше - є багато фото:

Чому слід звернутися саме до нас?

1 років
досвід

маємо величезний досвід у роботі з оптикою автомобіля

1 %
якість

завдяки накопиченим знанням – виконуємо роботи якісно

1 %
гарантія

ми гарантуємо, що Вам не доведеться “переробляти” після нас!

Визначення вартості – тільки після безкоштовної діагностики у нашому центрі! ЧЕКАЄМО ВАС!

Потрібен ремонт фар? Телефонуйте + безкоштовна діагностика

+380 96 332 5000
+380 66 103 1212
+380 63 843 1070

Що входить до послуги "ремонт фар"?

logo_avtolight22

Зняття фар

У деяких випадках, через специфіку автомобіля, для правильного та якіснішого виконання робіт, потрібна послуга зняття фар.

logo_avtolight22

Підготовка

Миття, усунення забруднень, можливе розбирання, демонтаж електричних компонентів (послуга автоелектрик), установка на полірувальний стенд.

logo_avtolight22

Усунення наслідків

Усунення наслідків колишнього ремонту фар, видалення бітумних плям, зняття старого лаку, демонтаж старої плівки та виправлення різних дефектів.

logo_avtolight22

Полірування

Це акуратний процес, який варто довіряти тільки перевіреним майстрам, які мають величезний досвід, і виконують роботу на совість, т.к. якість для них – не порожній звук!

logo_avtolight22

Поклейка плівки

Поклейка Це є додатковою опцією для тих людей, які хочуть закріпити результат полірування на довгі роки (до 5 років), тим самим додаючи захист від ультрафіолету, подряпин, сколів і т.д.

logo_avtolight22

Встановлення на автомобіль

Якщо Ви бачите вже встановлені фари на автомобіль, це означає лише те, що ми зробили все якісно, а Ви правильно!

Відео

Подивіться відео про те, як ми ремонтуємо Ваші фари.

Потрібен ремонт фар? Телефонуйте + безкоштовна діагностика

+380 96 332 5000
+380 66 103 1212
+380 63 843 1070

Також, ми виконуємо безліч послуг, пов'язаних з оптикою та електрикою автомобіля:

Автосвітло

Ми,студія автомобільного світла "Автолайт" в Запоріжжі займаємося в першу чергу встановленням та продажем автомобільного світла

Автозвук

Всім любителям гарної музики та якісного звуку в автомобілі, наша студія пропонує встановити авто акустику на Ваш автомобіль!

Автоелектрик

Регулярне відвідування автоелектрика, перевірка, профілактика несправностей застрахують Вас та Ваш автомобіль від неприємного інциденту.

Сигналізація

Асортимент сигналізацій дійсно величезний, в результаті, при самостійній купівлі сигналізації є ризик придбання не того, що Вам дійсно потрібно.

Шумоізоляція

Ми знаємо як правильно знешумити Вам автомобіль! Ми займаємося встановленням автозвуку, що дає нам перевагу в розумінні шумоізоляції.

Ще послуги

Усі послуги, які ми надаємо одним зручним списком! Якщо не знайшли того, що Вам необхідно – чекаємо на Ваш дзвінок, домовимось!

Ремонт фар у Запоріжжі.

На жаль, наші дороги залишають бажати кращого, у зв’язку з чим, при постійній експлуатації автомобіля відбуваються його поломки, як великі так і не дуже. Найчастіше (крім поломок підвіски, ходової, двигуна і т.д.) відбуваються поломки, пов’язані з кузовом автомобіля, електрикою та природно, часто необхідний ремонт фар. Ремонтом фар у Запоріжжі займається безліч майстерень та станцій техобслуговування, вибір дійсно величезний, і тут важливо вибрати СТО, де якісно та професійно відремонтують фари Вашого автомобіля. Під ремонтом фар може матися на увазі:

паяння кріпильних елементів.
відновлення відбивача.
усунення запотівання фар.
заміна та встановлення лінз.
відновлення оптики.
полірування фар.
ремонт тріщин у корпусі та на відбивачі.
чищення фар.
і багато іншого…
Станції техобслуговування в Запоріжжі зазвичай займаються різними видами ремонту автомобілів, починаючи з “ходівки”, закінчуючи кузовом. У випадку з автомобільним світлом, і всім, що з ним пов’язано, краще вибирати СТО, де безпосередньо займаються автосвітлом, електрикою автомобіля. Тут працюють професіонали, які “не розпорошуються” на інші види робіт, а знають саме свою справу і мають все необхідне обладнання для встановлення та ремонту автомобільного світла, а у разі необхідної заміни, можуть запропонувати Вам нову фару або якусь деталь, яка є в наявності та її не доведеться замовляти і довго чекати!

Саме таким сервісом і є Студія автомобільного світла “Автолайт” у Запоріжжі! Приїжджайте до нас, і ми зробимо все гарно та якісно!

Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя вул. Грязнова 1 г (Фортечна 1 г).
+380 96 332 5000
+380 66 103 1212
+380 63 843 1070