fbpx

Шумоізоляція автомобіля у Запоріжжі. Продаж, встановлення.
Шумоізоляція для нас – не простий звук!

Потрібна шумоізоляція в автомобілі? Телефонуйте! Шумоізоляція для нас - не простий звук!

+380 96 332 5000
+380 66 103 1212
+380 63 843 1070

Шумо та віброізоляція автомобіля:

Шумоізоляція дверей у Запоріжжі.

Для досягнення результату "Чудовий автозвук" - в першу чергу ми рекомендуємо зробити шумоізоляцію дверей! Саме завдяки гарному шуму в дверях досягається близько 70% всього комфорту. Двері зачиняються тихіше, музика грає голосніше.

Шумоізоляція стелі авто у Запоріжжі.

Цю роботу виконуємо для тих, кого турбує шум у машині при дощі, звук порожнього відра, яке наповнюється водою - віброізоляція. Також, робимо теплоізоляцію даху авто - для того, щоб при стоянці на сонці, що палить, у Вас не так сильно гріло голову.

Шумоізоляція багажника автомобіля.

Подібною процедурою ми можемо позбутися надокучливих звуків "виття редуктора, шум задніх коліс, скрип ляди, кришки багажника, задньої полиці" і при цьому покращити звук задніх динаміків. Ефективним буде поклеїти шумопоглинач для встановлення саббуфера. Популярною послугою є обробка днища віброматеріалом перед встановленням газового обладнання.

Шумоізоляція салону автомобіля у Запоріжжі.

Шумоізоляцію салону треба замовити якщо: скрипить або торохтить пластик салону, антискрип. У разі повнопривідного авто 4Х4 чути шум мостів, редуктора, роздатки, коробки передач - встановлюємо шумоізолятор, матеріал, що звуко відштовхує. При установці саббуфера під сидіння обов'язкова віброізоляція днища. Під проект "автозвук" або надати дорожнечу автомобілю, акустичний комфорт - ставимо шумопоглинач.

Шумоізоляція торпеди авто у Запоріжжі.

Виконується для усунення скрипів, писків, наслідків ДТП, заміни подушок безпеки SRS/AirBag. Поклеїмо шумопоглинач, щоб відсікти шум двигуна, набридливий звук мотора пічки, обклеювання повітроводів.

Шумоізоляція капота автомобіля

Прибрати гуркіт кришки капота, зробити теплоізоляцію для збереження температури двигуна, прибрати зайві шуми з-під капота - ласкаво просимо до Автолайту Запоріжжя!

Шумоізоляція колісних арок авто

Якщо хочете прибрати гул від коліс, зменшити шум дороги, прибрати звуки від їзди гравієм, щебенем і взагалі пересіченою місцевістю - звертайтеся!

Повна шумоізоляція автомобіля.

Повний комплекс з підготовки, доробки автомобіля, отримання відмінного результату, супер автозвуку – можемо зробити зі звичайного авто – "преміум"! Звертайтесь!

Фото процесу шумоізоляції:

Чому слід звернутися саме до нас?

1 років
досвід

маємо величезний досвід у роботі з шумоізоляцією автомобіля

1 %
якість

завдяки накопиченим знанням – виконуємо роботи якісно

1 %
гарантія

ми гарантуємо, що Вам не доведеться “переробляти” після нас!

Визначення вартості – тільки після безкоштовної діагностики у нашому центрі! ЧЕКАЄМО ВАС!

Потрібна шумоізоляція автомобіля? Телефонуйте + безкоштовна діагностика

+380 96 332 5000
+380 66 103 1212
+380 63 843 1070

Що входить до послуги "шумоізоляція, віброізоляція, теплоізоляція"?

logo_avtolight22

Розбирання дверей

Зняття дверної карти, зняття проводів, додаткових дотяжок скла, кнопок склопідйомників, миття та знежирення поверхонь, акуратне встановлення всього після проклеювання.

logo_avtolight22

Стеля та дах

Можливе розбирання, зняття бічних, задніх стійок облицювання салону, ременів безпеки, зняття сонцезахисних козирків, демонтаж стелі. Робимо максимально обережно, щоб не зіпсувати поверхню.

logo_avtolight22

Багажник автомобіля

Розбирання ляди (кришки) багажника. Після – повний демонтаж пластику, обшивок, запаски, домкрата, якщо є – саббуфера та всього іншого.

logo_avtolight22

Салон автомобіля

Зняття сидінь, бардачка, центрального тунелю, селектора КПП, всього пластику, килимів, обшивок, зайвих проводів та природно миття, чищення, підготовка та акуратне складання після встановлення.

logo_avtolight22

Торпеда автомобіля

Необхідно зняти кермо, від'єднати шлейф, демонтувати подушку безпеки, розбирання керування кліматом, зняття магнітоли, ручки АКПП, зняття приладів (тахометра, спідометра…), підлокітника. Далі – зняття торпеди + наша акуратна робота!

logo_avtolight22

Капот автомобіля

Дуже важливо правильно вирізати якісний матеріал, правильно підібрати його для отримання результату. Також, кришка капота - одне з найбільш забруднених місць, яке потребує особливого підходу до підготовки та знежирення.

logo_avtolight22

Колісні арки

Для початку - зняття колісних дисків, демонтаж підкрилки, ретельно вимиваємо, прибираємо сліди корозії, забарвлення, грунтовку і тільки після цього - проклеювання. Можливе нанесення спеціальних бітумних мастик.

logo_avtolight22

Повна шумоізоляція

Для повної шумоізоляції - необхідне розбирання всього автомобіля до стану, вихідного перед збиранням на конвеєрі. Що означає "зняти все". Тільки після цього майстер зможе визначити проблемні місця Вашого авто та зробити правильно та якісно!

Відео

Подивіться відео про те, як ми робимо шумоізоляцію авто:

Потрібна шумоізоляція? Телефонуйте + безкоштовна діагностика. Шумоізоляція для нас – не простий звук!

+380 96 332 5000
+380 66 103 1212
+380 63 843 1070

Також, ми виконуємо безліч послуг, пов'язаних з оптикою та електрикою автомобіля:

Автосвітло

Ми,студія автомобільного світла "Автолайт" в Запоріжжі займаємося в першу чергу встановленням та продажем автомобільного світла

Автозвук

Всім любителям гарної музики та якісного звуку в автомобілі, наша студія пропонує встановити авто акустику на Ваш автомобіль!

Автоелектрик

Регулярне відвідування автоелектрика, перевірка, профілактика несправностей застрахують Вас та Ваш автомобіль від неприємного інциденту.

Сигналізація

Асортимент сигналізацій дійсно величезний, в результаті, при самостійній купівлі сигналізації є ризик придбання не того, що Вам дійсно потрібно.

Шумоізоляція

Ми знаємо як правильно знешумити Вам автомобіль! Ми займаємося встановленням автозвуку, що дає нам перевагу в розумінні шумоізоляції.

Ще послуги

Усі послуги, які ми надаємо одним зручним списком! Якщо не знайшли того, що Вам необхідно – чекаємо на Ваш дзвінок, домовимось!

Шумоізоляція. Установка у Запоріжжі.

Ні для кого не секрет, що керуючи будь-яким автомобілем ми чутимемо сторонні звуки і шуми, що видаються рухомими частинами автомобіля. Це і шум покришок про дорожнє покриття, шум роботи двигуна, коробки передач, карданного валу і т.д.

Для багатьох це створює певний дискомфорт, відволікає від водіння і також, якщо до Вас вже встановлено гарний автозвук псує враження від прослуховування улюбленої музики.

Різні автомобілі різних виробників відрізняються різним рівнем шуму. На одних моделях шумніша коробка передач, на інших — більш виражений шум двигуна.

Процес встановлення шумоізоляції на різні автомобілі відрізняється відповідно. В одному автомобілі необхідно обезшумити одні вузли, в іншому – інші. Матеріали для шумоізоляції також відрізняються один від одного своїми властивостями (товщина, рівень зниження, колір тощо).

Самостійно встановити шумоізоляцію на автомобіль у Вас навряд чи вийде… Тут важливі нюанси кожного автомобіля, так і знання всіх властивостей шумоізоляційних матеріалів. Найкраще довірити цей процес професіоналам студії «Автолайт».

Ми знаємо як правильно знешумити Вам автомобіль із мінімальними витратами! Ми також займаємось встановленням автозвуку, що дає нам перевагу в розумінні шумоізоляції. Ми добре знаємо пристрій усіх частин автомобіля, знаємо що і як створює зайву вібрацію та неприємний для Вас шум. Вибір матеріалів для шумоізоляції в нашому магазині є досить широким, у нас є що Вам запропонувати!

Шумоізоляція дверей, багажника та будь-яких частин автомобіля під силу нашим фахівцям! Ми встановимо не тільки шумо- та віброізоляцію в салон Вашого автомобіля. При цьому зовнішній вигляд салону Вашого авто стане тільки краще!

Запам’ятайте, немає ідеально знешумленого автомобіля, який тільки вийшов з конвеєра! Будь-яке авто бажано обезшумити під свої нуджи, особливо якщо Ви встановлювали додатковий автозвук (саббуфер, динаміки, підсилювачі тощо)!

Зважилися встановити шумоізоляцію на автомобіль, а Запоріжжя — найкращі майстри студії «Автолайт» чекають на Вас!
Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя вул. Грязнова 1 г (Фортечна 1 г).
+380 96 332 5000
+380 66 103 1212
+380 63 843 1070